У Червонограді відкрили навчально-практичний центр будівельної галузі

Дата: 11.12.2018

Сьогодні, 11 грудня, на базі Червоноградського професійного гірничо-будівельного ліцею за кошти обласного бюджету відкрили навчально-практичний центр будівельної галузі. Про це інформує Львівська прес-служба Львівської ОДА.

Центр створили з метою впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій, удосконалення навичок майстрів виробничого навчання та розширення соціального партнерства у сфері підготовки конкурентоспроможних кваліфікованих робітників.

«Червоноград є стратегічним районом для Львівської області. Тому ми зацікавлені у тому, щоб гірничо-будівельний  кластер розвивався, бо ці робочі професії затребувані на ринку праці. І, звичайно, співпраця і взаємодія  навчальних закладів професійної освіти України з виробниками будівельних матеріалів – це перспективний шлях  розвитку і модернізації професійної освіти в Україні.  І завдання, які стоять перед цим центром полягають у підготовці за сучасними виробничими технологіями учнів та майстрів виробничого навчання, які будуть впроваджувати нові моделі будівельних технологій у Львівській області», – зазначив заступник директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА Ігор Гайдук.

Навчально-практичний центр має сучасну навчально-матеріальну базу, що складається з кабінетів професійно-теоретичної підготовки, майстерень та лабораторій. Майстерні та кабінети забезпечені сучасним обладнанням та мультимедійною технікою.

Для відкриття такого навчально-практичного центру з обласного бюджету було виділено 850 тис грн.

Також у межах  проекту «Трансформація професійного навчального закладу» (програми «Польська Допомога») для майстерні технічної обробки деревини придбали деревообробні верстати, загальна вартість яких 900 тис грн.

Викладачі центру є фахівцями високого професійного рівня з вищою та базовою спеціальною освітою, досвідом роботи на потужних підприємствах. Крім того, у навчального закладу налагоджена на високому рівні робота з підприємствами, де студенти можуть отримати не тільки практику, а й майбутнє працевлаштування.

 

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
634 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.