У ДП “Львіввугілля” обговорили питання щодо покращення умов охорони праці

Дата: 17.02.2018

13 лютого відбулася спільна нарада з питань охорони праці за участю представників ДП «Львіввугілля», головного управління Держпраці у Львівській області, ДП «Західний експертно-технічний центр», Управління Фонду соціального страхування у Львівській області та профспілок. Про це повідомляє прес-служба ДП “Львіввугілля”.

У нараді взяли участь т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов, заступник генерального директора з охорони праці Валерій Соколовський, заступник начальника відділу з питань гігієни праці ГУ Держпраці Віра Кузів, начальник відділу нагляду у вугільній промисловості ГУ Державної служби України з питань праці Володимир Осадця, завідувач лабораторії охорони праці ДП «ЗЕТЦ» Зінон Галів, начальник відділу з профілактики страхових випадків Управління ФСС у Львівській області Михайло Біловус, начальники Червоноградського та Сокальського відділень Фонду Володимир Катерина та Оксана Гузіч, голова ЛТО ППВПУ Олег Турчин, начальник Управління «Західвуглепромсанекологія» Романна Годісь, головні інженери та заступники директорів з охорони праці відокремлених підрозділів держпідприємства.

Під час засідання розглядалися питання про стан охорони праці на держпідприємстві, проведення медичних оглядів та гігієнічної оцінки умов праці, атестація робочих місць, соціальне страхування працівників вугільної промисловості, а також присутні ознайомилися із новою нормативно-технічною документацією. Про стан охорони праці відокремлених підрозділів загалом заслухали головного гірника служби охорони праці ДП «Львіввугілля» Віталія Вандзьо.

Учасники наради обговорили питання порядку денного й ухвалили рішення: розробити додаткові заходи щодо покращення стану ОП на шахтах, а також – пропозиції змін в КЗпП України для обмеження часу роботи в шкідливих умовах для недопущення профзахворювань працівників.

 

Фото прес-служби ДП “Львіввугілля”.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
675 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.