У Києві побили нардепа Левченка: поліція стояла осторонь (ВІДЕО)

Дата: 09.03.2018

Сьогодні, 9 березня, в Києві на вулиці Половецькій, що в районі Татарки, під час протистояння з найманцями забудовника було побито свободівців ‒ народного депутата України Юрія Левченка та депутата Київради Святослава Кутняка, а також багатьох громадських активістів.

“Ми разом із громадою з 3:30 ранку протистояли кличковським “тітушкам” із “благоустрою”, щоби захистити майно місцевих мешканців та не допустити незаконну забудову. Найманці Кличка жорстоко, до втрати свідомости, побили Юрія Левченка, він в лікарні”, ‒ повідомив Святослав Кутняк. (На фото знизу).

На цій земельній ділянці планують збудувати житловий комплекс (відповідно до містобудівних умов, 20 і більше поверхів) з офісними приміщеннями і паркінгом. Десь у межах цієї споруди розміщуватиметься торгове представництво Республіки Таджикістан.

“Гарний привід отримати землю під забудову в центрі Києва, на горбистій Татарці, де будь-яка нова висотна споруда спричиняє ризик дестабілізації стану ґрунтів і руйнування старіших будинків, розташованих у лічених метрах від забудови”, ‒ пояснює свободівець-депутат Київради.

на фото Юрій Левченко в лікарні.

Під час побиття нардепа поліція стояла осторонь.

«Десяток тітушок напали на Левченка та повалили його на землю і добивали. Як наслідок – у Левченка зламаний ніс, накладають шви, гематоми, струс мозку. Такої сваволі не було навіть за часів Януковича! Поліція+тітушки+благоустрій – це організоване злочинне угрупування, яке діє в інтересах великих забудовників і чинить це все безумовно із благословіння мера Кличка», – зазначив у своєму дописі Олександр Аронець.

Відео нападу тітушками на нардепа-свободівця Юрій Левченко, який захищав майно громади від мародерства та знищення.Поліція, як бачимо, стоїть у стороні і мовчки дивиться на це все.Десяток тітушок нарали на Левченка та повалили його на землю і добивали.Як наслідок – у Левченка зламаний ніс, накладають шви, гематоми, струс мозку.Такої сваволі не було навіть за часів Януковича!Поліція+тітушки+благоустрій – це організоване злочинне угрупування, яке діє в інтересах великих забудовників і чинить це все безумовно із благословіння мера Кличка.

Опубліковано Олександром Аронцем 9 березень 2018 р.

Відео опублікував журналіст Олександр Аронець.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
628 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.