У Львові – підвищений ризик інфекцій

Дата: 07.06.2017

Міське управління Держпродспоживслужби зобов’язало міську раду Львова до 12 червня вивезти усі відходи з міста. Відповідне розпорядження підписав керівник управління Андрій Диба. Як повідомив посадовець у коментарі Львівському порталу, рішення зумовлене жахливим епідеміологічним станом у Львові.

«Спільно з поліцією і лабораторним обласним центром були проведені обстеження місць накопичення. Було виявлено значне перевищення по лабораторних дослідженнях. На підставі цього обстеження було прийняте рішення видати розпорядження про очищення Львова від сміття до 12 червня», – зазначив він.

Як йдеться у розпорядженні, згідно досліджень встановлено перевищення аміаку і сірководню в атмосферному повітрі на 7 майданчиках у Франківському, Галицькому, Сихівському та Шевченківському районах. На декількох майданчиках у різних районах виявлено бактеріально забруднений грунт.

Експерти Дерпродспоживслужби наголошують, що у цій ситуації існує реальна загроза розповсюдження серед населення міста захворювань, пов’язаних з надмірним розмноженням комах, які переносять дизентерію та кишкові інфекції.

«Львову грозить розповсюдження інфекцій через щупі. Зараз температура повітря підвищується, і це прискорює процеси гниття, забруднення ґрунтів ,атмосфери. Це сморід, щурі, інфекції тощо», – зазначив А. Диба.

На запитання, що ж чекає на посадовців міськради, якщо вони до 12 червня, не впораються із вивезенням сміття, Андрій Диба відповів:

«Вони мають інформувати нас до 14 червня. Будемо вичерпувати свої можливості, подивимося. Я думаю, що вони б мали виконати наше розпорядження».

Також він уточнив: що стосується закладів медицини – то у Львові переповнено 10-11% майданчиків зі сміттям щодня, а щодо закладів освіти – то це приблизно 5%.

Раніше Львівський портал повідомляв, що владу у Львові взялися захоплювати щурі. Чим загрожують хвостаті жителі смітників, читайте тут.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.