У Львові триває перша тренувальна місія Литовсько-Польсько-Української бригади

Дата: 12.03.2018

В окремій десантно-штурмовій бригаді, яка дислокується у Львові, для представників ЗМІ відбувся брифінг у рамках тренувальної місії Литовсько-Польсько-Української бригади, інструктори якої здійснюють підготовку особового складу штабу одного з батальйонів Львівських десантників за стандартами НАТО. Про це повідомляє enigma.club.

“Такі навчання ми проводимо вперше. До цього військовослужбовці Литовсько-Польсько-Української бригади проходили певні етапи набуття оперативних спроможностей підрозділів і після відповідної сертифікації приступили до навчання інших. Тобто «ЛИТПОЛУКРБРИГ» отримав завдання провести підготовку особового складу штабу одного зі штатних десантних батальйонів Збройних Сил України за стандартами НАТО”, — зазначив керівник тренувальної місії полковник Володимир Юданов. 

Навчання проводяться вперше і є унікальними. Як зазначив представник польської складової капітан Мартін Плонка, під час цього тренування офіцери штабу мінімально використовують комп’ютери та інші електронні засоби. Вся командирська робота проводиться на звичайних паперових мапах та у записниках. Таким чином, відтворюється ситуація ведення бойових дій в умовах, коли неможливо використовувати електронні пристрої.

“Основну увагу під час занять ми звертаємо на процес прийняття рішень та філософію ведення бойових дій. Упродовж перших двох тижнів офіцери будуть опрацьовувати послідовність прийняття рішень згідно процедур НАТО. Наступних два тижні будуть практичні вправи, під час яких українські офіцери відпрацюють власні бойові накази згідно із запропонованою легендою навчань”, — наголосив представник литовського контингенту майор Костас Петровас.

Нагадаємо, що легенда навчань передбачає, що одна з вигаданих країн має територіальні претензії до свого сусіда. Внаслідок агресії захоплює частину території. Батальйону Збройних Сил України наказано захистити кордони держави, зупинити агресію та перейти у наступ з метою витіснення ворога із захоплених територій.

Командно-штабні навчання триватимуть протягом місяця. До них залучається увесь особовий склад штабу українського десантно-штурмового батальйону.

Слід відзначити, що всі українські військовослужбовці, які беруть участь у тренуваннях, мають бойовий досвід АТО і у ході занять ділитимуться ним з іноземними колегами у вигляді дискусії та ретельного розбору певних бойових ситуацій.

 

Джерело: enigma.club

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
628 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.