У міському парку Сокаля виявили давні фундаменти

Дата: 30.07.2017

У міському парку Сокаля у середу, 26 липня, під час розчищення території для спорудження спортивного майданчика робітники знайшли залишки давніх фундаментів, зокрема пивниці та аптечні матеріали. Про це повідомили у Сокальській районній раді.

На місце ремонтних робіт виїхали представники археологічно-рятівної служби зі Львова, голова Сокальської районної ради Микола Пасько, перший заступник голови Сокальської райдержадміністрації Ірина Задолинна, міський голова Сокаля Вадим Кондратюк та інші.

Архітектор-реставратор, викладач кафедри реставрації «Львівської Політехніки», Юрій Дубик порекомендував запровадити нагляд під час робіт на місці знахідок.

«Подальші роботи на місці знайдення старих фундаментів, варто проводити під наглядом, адже від цього залежить історія міста, а якщо точніше то його вік», – сказав він.

Археологи припустили, що фундаменти належать до 17-18 століття, а під місцями фундаменту може знаходитися давнє городище. Вони також показали карту, на якій дана вулиця була забудована та налічувала близько двадцяти господарств.

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько зазначив, що роботи зі встановлення спортивного майданчика у місцевому припинятися не будуть, оскільки не передбачають капітального будівництва. Разом із цим він зауважив, що «від цього, наскільки давні знайдені фундаменти залежить вік міста Сокаля».

На думку начальниці відділу містобудування та архітектури Сокальської райдержадміністрації Мирослави Баралус, у майбутньому необхідно скласти план робіт, щоб дослідити дану територію.

Зазначимо, спорудження спортивного майданчика у міському парку Сокаля передбачене обласною програми «Спортивний майданчик на 2017-2021 роки», і співфінансується з обласного і місцевого бюджетів.

 

 

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.