У селі Шпиколоси на Сокальщині московські попи намагалися захопити церкву (ВІДЕО)

Дата: 17.03.2018

Сьогодні, 17 березня, у селі Шпиколоси Сокальського райнону батюшки московського патріархату намагалися закрити церкву та не допустити на Богослужіння священника та вірян УПЦ КП. Про це повідомляє кореспондент КРИСТИНОПІЛЬ.INFO з посилання на ГФ “Червоноградська самооборона”.

Як зазначає Василь Турко, що настоятель храму св. Володимира у м. Червонограді священник Михайло Гнатів звернувся до їхнього громадського формування з проханням допомогти вірянам УПЦ КП у селі Шпиколоси Сокальського району відстояти своє право на Богослужіння у місцевій церкві.

 

За попередньою інформацією батюшки московської церкви мали намір після своєї служби закрити церву та забрати ключі. На підтримку місцевому батюшці приїхало кілька служителів московської церкви із Львівської та сусідньої Волинської областей.

Відтак, 12 членів  ГФ “Червоноградська самооборона”, Правого сектору та Червоноградського осередку ВГО “Сокіл” прибули на місце події, щоб запобігти провокаціям. На місці події були працівники Сокальського відділу нацполіції та працівники СБУ.

Присутні намагалися пояснити прихильникам церви Путіна, що вони дають пожертви на патрони, які виготовляються в Москві, і якими вбивають захисників української землі.

“Московська церква повністю підтримує агресію Путіна на сході України та всіляко сприяє московським загарбникам. Московський патріархат – це один із інструментів загарбання України та популяризації ідей Рускава міра, в якому незалежній Україні просто немає місця. Кожна ваша гривня пожертви московській церкві – це чергова куля на адресу українських бійців”, – зокрема зазначив один із членів ГФ “Червоноградська самооборона. 

Місцеві мешканці звинувачували служителів московської церкви, що вони ніколи не згадують у молитві українських воїнів.

Як зазначив сокілець Павло Нискогуз, що московський патріархат є одним із знарядь гібридної війни Путіна в Україні. Проте у відповідь від місцевої жительки ярої захисниці московської церкви отримав слова: “Хлопці запам’ятайте, тут ніколи не було України і не буде!”.

В результаті протистояння між вірянами української та московської церви, вирішили організувати місцевий плебісцит зі збору підписів на підтримку УПЦ КП чи УПЦ МП.

Члени ГФ “Червоноградська самооборона” надалі слідкуватимуть за перебігом цього протитстояння та всіляко захищатимуть українців від московських провокацій, які обов’язково готуватимуть агенти Кремля – московські батюшки.

 

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
634 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.