У Сокалі делегація із Томашівського повіту обговорила питання реалізації медичного проекту

Дата: 16.05.2018

14 травня 2018 р. Сокальський район відвідали закордонні партнери із Томашівського повіту. Закордонна делегація, у складі старости Томашівського повіту Яна Ковальчика, начальника відділу європейської інтеграції, економічного розвитку та промоції Юзефа Мариніча, представкика відділу організаційно-адміністративно-соціальних справ Станіслава Кєлиха, війта гміни Белжець Анджея Адамка, із керівництвом Сокальської районної ради обговорили деталі реалізації спільного медичного проекту в рамках програми “Польща-Білорусь-Україна 2017-2020 роки”.

Делегацію приймали голова Сокальської районної ради Микола Пасько, заступник голови Василь Бойко, керуючий справами районної ради Любов Ребрина та головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед.

У ході зустрічі, партнери визначили пріоритетні напрямки проекту “На допомогу. Підвищення доступності медичних послуг в надзвичайних ситуаціях через співпрацю служби екстренної медичної допомоги в прикордонному районі Польщі, Білорусі та України”, які потребують першочергової реалізації.

Начальник відділу європейської інтеграції, економічного розвитку та промоції Юзеф Мариніч також наголосив, що в рамках програми “Польща-Білорусь-Україна 2017-2020 роки” реалізуються також “м’які проекти”. 

“Конкурс триватиме з 1 серпня до 31 жовтня 2018 року. Співфінансування одного мікропроекту може становити від 20 000 до 60 000 євро, а тривалість проекту не може перевищувати 12 місяців” – зазначив Юзеф Мариніч.

Голова районної ради Микола Пасько, на закінчення зустрічі, подякував представникам Томашівського повіту за візит та наголосив, що реалізований медичний проект матиме неабияких успіх на теренах трьох країн-партнерів.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
628 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.