У Сокальському районі буде створено національний природний парк імені Блаженнішого Любомира Гузара

Дата: 10.08.2018

У Міністерстві екології та природних ресурсів відбулася нарада щодо створення НПП “Надбужжя” імені Блаженнішого Любомира Гузара. Нарада відбулася під головуванням заступника міністра Мінприроди України Василя Полуйка. Про це повідомляють у Департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

Під час наради обговорили питання необхідністі збільшення територій природно-зоповідного фонду в межах Сокальського району, майбутнє підпорядкування Парку, функціонування та його фінансування. Василь Полуйко наголосив, що Парк має бути створений та підпорядкований міністерству і вже в 2019 році міністерством планується виділення 20 млн. грн. для функціонування Парку та будівництва еколого-просвітницького центру імені Блаженнішого Любомира Гузара в місті Великі Мости Великомостівської ОТГ Сокальського району Львівської області. Всі представники району висловили підтримку створення Парку в структурі Міністерства екології та природніх ресурсів України.

Під час наради було обговорено впровадження заходів з метою забезпечення гідрологічного балансу та збереження унікального верхового болота, що є в межах ботанічного заказника загальнодержавного значення “Волицький” на території Хлівчанської сільської ради Сокальського району. Це болото займає площу 150 га, є найбільшим на Львівщині, що збереглося у природному стані, та має ввійти в склад майбутнього нацпарку.

Національний природний парк створюють з метою збереження, відтворення, ефективного та різнобічного використання природних комплексів та об’єктів, які мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність.

Нагадаємо, у травні депутати Сокальської районної ради звернулися до Міністерства екології та природних ресурсів з клопотанням про створення національного парку. До нього ввійдуть землі Жовківського, Рава-Руського та Радехівського лисових господарств. Вартість  проекту парку – 120 тисяч гривень.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.