У Сокальському районі виплатять компенсації автоперевізникам за перевезення пільговиків

Дата: 01.08.2018

У Сокальській РДА відбулося засідання робочої групи з питань розрахунків обсягів компенсації витрат автомобільним транспортом загального користування, передає власкор IA ZIK.

Члени робочої групи розглянули питання про розподіл та затвердження сум компенсації витрат між автомобільними перевізниками Сокальського району внаслідок перевезення пільгових пасажирів за рахунок субвенції з районного бюджету.

За підсумками засідання було вирішено:

Затвердити розподіл суми компенсації витрат між автомобільними перевізниками Сокальського району внаслідок перевезення пільгових пасажирів за рахунок коштів з районного бюджету у таких розмірах:

ТзОВ «Авто-Лайн» – 1134,0 тис. грн.;

ТзДВ «Червоноградське АТП-14628» – 266,0 тис. грн.

Рекомендувати Сокальській райдержадміністрації затвердити суми компенсації витрат між автомобільними перевізниками Сокальського району внаслідок перевезення пільгових пасажирів за рахунок коштів з районного бюджету.

Доручити начальнику управління соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації (В. Огінський) укласти додаткові угоди до договорів з перевізниками на безкоштовне перевезення пільгових категорій населення на приміських маршрутах Сокальського району, з урахуванням внесених змін до Порядку відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом у Сокальському районі у 2018 році.

Управлінню соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації (В. Огінський) проводити компенсації витрат автомобільних перевізників внаслідок перевезення пільгових пасажирів за рахунок коштів з районного бюджету з урахуванням Порядку компенсації витрат автомобільним перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів, що мають право на пільговий проїзд на маршрутах загального користування, затвердженого рішенням ХХV сесії Сокальської районної ради VІІ скликання від 22 грудня 2017 року № 458 із змінами, затвердженими рішенням ХХХІ сесії VІІ скликання Сокальської районної ради від 3 липня 2018 року № 574.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
628 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.