У Великих Мостах пікетували військові пенсіонери

Дата: 17.01.2018

Сьогодні на трьох дорогах у Львівській області відбудуться акції протесту військових пенсіонерів, які заявили, що не пропускатимуть машини через заблоковані траси.

У коментарі Варіантам співорганізатор перекриття дороги у місті Великі Мости (Великомостівська ОТГ Сокальського району) Євген Дудар розповів про заплановану акцію протесту:

“Ми ходитимемо у центрі міста по пішохідному переходу з 11:00 год до 12:00. Нас буде приблизно 150 осіб. Пропускатимемо лише автомобілі екстрених служб”.

Євген Дудар додав, що крім Великих Мостів, аналогічні акції протесту відбудуться у селі Шегині Мостиського району (перед пунктом пропуску на українсько-польському кордоні) і у селі Воля-Висоцька Жовківського району.

Також співорганізатор акції перекриття дороги пояснив, що військові пенсіонери вимагають встановити відповідні до їхнього статусу пенії:

“Мусить бути перерахунок пенсій військовим та іншим силовикам (службовцям МВС, СБУ, прикордонникам). Хочемо, аби постанову Кабінету Міністрів №1052 скасували, а постанову КМУ №704 зробили діючою. Адже розроблений проект закону про пенсійне забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій населення є підкилимним. Попередніми законодавчими актами передбачено, що наша пенсія залежить від вислуги років, звань, окладів.

Тепер пропонують служити 25 років, а пенсію пропонують нараховувати на загальних підставах, як у всіх цивільних. Це соціальна нерівність: держава наймає на службу тебе як військового, а відправляє на пенсію як цивільного”.

Нагадаємо, 10 січня так звані “човники” вже перекривали  дороги на пунктах пропуску українсько-польського кордону в Краківці, Раві-Руській та Шегинях.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
623 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.