У Великих Мостах привітали з 90-річним ювілеєм члена ОУН-УПА Петра Мандзія

Дата: 07.02.2018

Вчора, 6 лютого, Петра Олексійовича Мандзія з ювілеєм привітали перші особи Сокальського району та Великомостівської ОТГ, передає Голос Сокальщини.

Заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко передав пану Петру вітання від голови районної ради, а також особисто привітав іменника зі святом.

«Ваш життєвий шлях – це яскравий взірець мужності й жертовності в боротьбі за незалежність України, самовідданого служіння рідному народові й національній їдеї.» – у вітальному слові до ювіляра звернувся заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко.

Окрім вітальних слів, Василь Бойко вручив Петру Олексійовичу книгу «Сокальщина. Книга пам’яті України. 1914 – 1990», в якій на сторінці 184 згадується про ювіляра:  «Мандзій Петро Олексійович, 1928 р.н., член ОУН. Заарештований агентами НКВС. Покарання відбував в таборах Сибіру. Проживає у м. В.Мости».

Голова Великомостівської міської об’єднаної територіальної громади Ярослав Ройко підкреслив, що він пишається, що Петро Мандзій проживає саме на їхніх теренах.

«На Вашу долю випало життя у концтаборах та багатолітній нагляд радянських спецслужб. Проте випробування лише зміцнювали Ваш дух і віру в перемогу.» – зазначив голова Великомостівської міської ради.

Ювіляр щиро дякував посадовцям за вітання та пам’ять про нього, про те найбільше пишався, що у жовтні 2017 року отримав медаль до «75 років УПА».

Нагадаємо, що 14 жовтня 2017 року відбулася урочиста сесія Сокальської районної ради, на якій керівники району вручили медалі «75 років УПА» учасникам бойових дій УПА Сокальщини та членам сімей загиблих учасників УПА. Мандзій Петро Олексійович, член ОУН, не зміг приїхати через стан здоров’я. 6 лютого нагороду пан Петро отримав вдома.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
675 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.