«Укрзахідвуглебуд» розпродують, аби розрахуватись з працівниками (ВІДЕО)

Дата: 14.04.2018

Червоноградське підприємство «Укрзахідвуглебуд» на межі банкрутства. Там звільнили кількасот працівників, але й це не допомогло підприємству подолати фінансові труднощі. Платню тим, хто не потрапив під скорочення все одно затримують. Тож підприємство вдалося до надзвичайних заходів.
Про це йшлося у програмі новин «Перші про головне» на телеканалі ZIK.

Старі металеві конструкції, нерухоме майно та спецтехніка – все це хочуть продати аби хоча б частково сплатити заборговану зарплату працівникам підприємства на Львівщині, а це мільйони. Комісія з управління юстиції разом із працівниками підприємства нишпорила старими складами, шукала, що можна продати. Оглядали станки та старі приміщення. На аукціон виставлять те, без чого підприємство може обійтися. А ще кілька років на підприємстві кипіла робота.

«Укрзахідвуглебуд» – це єдине в Україні підприємство, яке будує шахти. Та через мільйонні борги штат скоротили до півсотні працівників, але вони кажуть, що з ними не розраховуються по 8 місяців.

«Загальна цифра 62 тисячі. Я працюю по контракту і попросили мене попрацювати три місяці, розрахувався у грудні місяці, а розрахункових коштів мені не дали. А заборгованість по зарплаті є за 2017 рік», – розповів працівник підприємства «Укрзахідвуглебуд» Микола Арсентійович.

«У мене троє дітей і школа та інші учбові заклади потребують грошей. Тому мусимо сидіти на шиї у чоловіка», – прокоментувала працівниця підприємства «Укрзахідвуглебуд» Інна Антипова.

В адміністрації підприємства вважають, що всі їхні біди через брак державного фінансування. Мовляв, від 1989 року ніяк не можуть добудувати Нововолинської копальні. Бо не отримують грошей на закупівлю матеріалів.

«У нас борги накопичилися за рахунок зобов’язань перед пенсійним фондом і перед фіскальними органами, бо ми несвоєчасно отримуємо фінансування. Відповідно до нашого законодавства, воно все тягне за собою штрафні санкції за несвоєчасну сплату податків», – зазначив в.о. голови правління підприємства «Укрзахідвуглебуд» Сергій Бесага.

Та представники профільного відомства найперше шукають грошей на зарплатню.

«Через відсутність коштів на рахунках, були змушені були перейти до таких процедур як опис та арешт майна рухомого та не рухомого. І частково у минулому місяці щось було реалізовано», – сказав керівник відділу примусового виконання рішень управління юстиції Львівщини Роман Онишкевич.

Таких підприємців-боржників в області з десяток. Фахівці мають намір завітати до всіх, одразу після рішення судів.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
628 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.