Уряд заліз в кишені українців, – Михайло НИСКОГУЗ

Дата: 11.12.2018

Рішення уряду про підвищення ціни на газ для населення порушує конституційні права громадян України на доступні житлово-комунальні послуги та гідний рівень життя. Про це заявив 11 грудня 2018 року на сесії Львівської обласної ради депутат від ВО «Свобода», голова Міжфракційного об’єднання учасників російсько-української війни Михайло Нискогуз.

«Рішення Кабінету Міністрів України про підвищення тарифів на газ для населення автоматично призведе до подорожчання продуктів харчування та життя українців загалом. Уряд фактично в черговий раз, замість вчинення дій щодо розвитку економіки і підтримки бізнесу в державі та подолання корупції, намагається залізти в кишеню звичайних громадян і саме їхнім коштом вирішити питання погашення багатомільярдних кредитів.

Ми вважаємо рішення уряду від 19 жовтня про підвищення ціни на газ для населення неприпустимим і таким, що порушує конституційні права громадян України на доступні житлово-комунальні послуги для всіх споживачів та гідний рівень життя.

Більше того, переконані, що боргова політика уряду є неефективною і шкодить національним інтересам та вітчизняній економіці. Наголошуємо, що внутрішні резерви України за умови їх ефективного використання та викорінення корупції забезпечити економічну незалежність держави, зокрема й енергетичну.

«Укргазвидобування» та приватні компанії видобувають із українських надр понад 20 мільярдів кубометрів газу. Водночас населення України споживає 17 мільярдів кубометрів. Україна має чудові перспективи нарощувати видобуток власного газу, видобуваючи не тільки поверхневий газ, а й горизонтальний, а також газ на великих глибинах, який поки залишається недоторканим.

Вимагаємо від Президента України та Кабінету Міністрів України скасування рішення уряду щодо підвищення ціни на газ для населення», – наголосив депутат.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
631 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.