В Червонограді, на День матері, молодь віршованим словом вшанувала матерів.

Дата: 15.05.2017

14 травня у приміщенні актової зали Храму св. Йосафата в м. Червонограді відбулася мистецька акція, присвячена Дню матері. Учні червоноградських шкіл презентували чергову віршовану збірку «Присвята матусі».
Уже традиційно організаторами заходу виступили: депутат Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Михайло Нискогуз, відділ освіти Червоноградської міської ради та інформаційно-методичний центр освіти м. Червоноград.

Молитвою розпочав захід о. Андрій, який поблагословив дітей та їхніх батьків і побажав творчих злетів на славу Божу та на благо України.

Методист Червоноградського ІМЦО Любов Хляка привітала усіх з Днем матері, подякувала дітям за участь у мистецькій акції та побажала надалі активно долучатися до різноманітних творчих заходів для постійного особистісного розвитку. Також пані Любов висловила слова вдячності депутату обласної ради Михайлу Нискогузу за його співпрацю з учнівською молоддю, яка стимулює учнів до творчого саморозвитку та самовдосконалення.

Михайло Нискогуз привітав, усіх присутніх на заході, жінок з Днем матері, а в їх особі усіх матерів України і побажав міцного здоров’я, адже на їхніх тендітних плечах лежить великий обов’язок – народження та виховання свідомого українця, який стане на захисті інтересів української нації.

«Символічним є те, що у ці весняні, такі теплі та сонячні дні ми святкуємо День наших Берегинь – наших матерів.

Водночас дуже приємно і зворушливо, що від збірки до збірки наших віршованих видань, в Червонограді з’являється все більше талановитої молоді. Я переконаний, що батьки цих юних талантів докладуть максимум зусиль для того, щоб їхні діти і надалі продовжували творчо розвиватися та вдосконалюватися.

Надзвичайно приємно перечитувати ці, сповнені любові та тепла, ніжні слова вдячності, які діти дарують своїм матерям у віршах. Направду хочеться, щоб ці слова любові і шани були не лише на папері, а щоб вони втілювалися в життя щоденно, на протязі цілого року, реальними справами та вчинками», -наголосив у своєму виступі Михайло Нискогуз

.

Водночас депутат обласної ради висловив слова вдячності усім тим, хто долучився до організації та участі у цьому заході: авторам віршів, та їхнім батькам, які виховали таких талановитих дітей, настоятелю храму св. Йосафата священнику Михайлу Нискогузу, відділу освіти Червоноградської міської ради,  інформаційно-методичному центру освіти м. Червоноград та усім небайдужим жителям міста, які вшанували своєю присутністю, наших матерів.

«Маю надію, що це буде наша не остання збірка, а започатковані наші спільні мистецькі  заходи будуть сприяти розвитку молодих дарувань серед червоноградської молоді, які в майбутньому зможуть гідно потішити нас своїми творчими здобутками на славу української нації», – підсумував Михайло Нискогуз.

Для усіх присутніх на заході лунали пісні у виконанні дітей катехитичної школи Храму св. Йосафата м. Червоноград.

 

 

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.