В Червонограді відзначили День Героїв.

Дата: 29.05.2017

28 травня на Вічевій площі м. Червонограда, біля пам’ятника Борцям за волю України відбулося урочисте віче, присвячене Дню Героїв. Вшанувати героїв, які ціною власного життя на протязі багатьох століть рятували від загибелі українську націю і продовжують це робити сьогодні на сході України у російсько-українській війні, прийшли представники влади, духовенство, депутати обласної та міської рад, учасники російсько-української війни, представники громадських та політичних організацій міста, студентська і шкільна молодь та усі небайдужі мешканці Червонограда.

Пам’ять про Героїв України вшанували хвилиною мовчання і прозвучав державний гімн  України.

Священики місцевих храмів відслужили панахиду за Героями української нації, які віддали у боротьбі своє життя за Волю та Свободу Української Держави.

До присутніх на віче з вітальним словом звернувся перший заступник міського голови м. Червонгоград Дмитро Балко, станичний червоноградського братства воїнів УПА Андрій Періг та депутат Львівської обласної ради від ВО “Свобода” Михайло Нискогуз.

“Сьогоднішнє наше свято покликане поглянути на наші національні дороговкази, які у важких періодах нашого буття рятували нашу націю від загибелі. Хто могутнім словом, як наш безсмертний Кобзар, Каменяр, Стус, неперевершена Леся Українка, Олена Теліга та Олена Пчілка, хто зі зброєю в руках: Святослав Хоробрий, І. Мазепа, Є. Коновалець та його УСС, С. Бандера та Р.Шухевич і їхня нескорена УПА та багато, багато інших. Всі вони різні, всі вони унікальні за своєю суттю, але одне в них є спільне – це любов до України, української нації та жертовність заради її майбутнього.

Давайте чесно глянемо в очі один одному і не будемо далеко шукати, але згадаймо наших побратимів з Небесної Сотні, з якими ми стояли пліч-о-пліч на Майдані поборюючи промосковський режим Януковича і запитаймо у  свого сумління чи таку Україну вони хотіли бачити після своєї жертовної смерті, чи таку нікчемну до останньої нитки корумповану владу без жодної крапалинки національної гідности. Владу, яка в розпал війни торгує з окупантом, владу, для якої війна стала політичним інструментом у боротьбі із власним знедоленим та обкраденим народом. Усім уже не секрет, що сьогоднішнє керівництво в державі жодним чином не показує ані бажання, ані здатності перемогти в цій війні, і своїми вчинками притуплює переможні настрої в народі. Влада, яка демонструє шокуюче збагачування на фоні доведеного до відчаю та зубожіння вимученого народу”, – наголосив у своєму виступі свободівець Михайло Нискогуз.

Звучали пісні та поезія у виконанні чоти “Нескорені” та вокально-хореографічного ансамблю ЗСШ №12.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.