В Червонограді відбувся турнір по карате

Дата: 24.10.2019

Турнір з карате у Червонограді
Спортивна зала ЧНВК №3 в неділю, 20 жовтня, ледве вмістила учасників та вболівальників турніру з карате серед дітей віком від 6 до 15 років, присвяченого Дню захисника України.

Участь в змаганні взяли близько ста вихованців спортивних клубів Червонограда, Сокаля, Волсвина, Луцька та Львова: «Абсолют» (Червоноград) і «Абсолют» (Волсвин), тренер Володимир Піхотський, «Сокіл» (Сокаль) і «Дзіон» (Червоноград), тренер Андрій Горбань, «Тайкі» (Червоноград), тренер Валерій Слободянюк, «Шлях воїна» (Червоноград), тренер Валентин Бондарчук, «Ронін» (Львів), тренер Маргарита Пермякова, ФБЄ (Львів), тренер Сергій Бузинюк, «Волинь» (Луцьк), тренер Валентин Бродович. Змагалися у чотирьох видах єдиноборст: ката, куміте, ірігумі та шиай кемпо (гохон).
Головний організатор змагань – червоноградський клуб «Абсолют». Підтримали організаторів та допомогли в проведенні заходу, придбавши нагороди та подарунки для переможців і призерів, Вікна Perfect – Галактика комфорту (Червоноград), керівник Андрій Цвір, ЦКС «Анісія» відділення №6 (Червоноград), керівник Леся Геледчак та ініціативна група Червонограда, яка реалізує проєкт «Ветерани для громади: трансформація досвіду» за підтримки Міжнародної організації з міграції та Європейського Союзу.
Привітали юних спотсменів та побажали успіхів в змаганнях та подальшому оволодінні схід­­ними єдиноборствами заступник місь­кого голови Червонограда На­талія Турко, ветеран АТО/ООС Михайло Дзядик та дію­чий військовослужбовець 24 ОМБР ім. короля Данила Роман Лук’янчук.
Загалом було розіграно понад 140 комплектів нагород. Найкращі спортсмени поповнили скарбниці своїх клубів одразу кількома медалями за зайняті призові місця.
Рекордсменом змагань став Максим Жук (клуб «Абсолют», Червоноград). Його здобуток – 2 золоті медалі і 1 срібна. По дві золоті медалі також отримали його одноклубники – Олександр Огородник, Павло Мельник та Сергій Кондратюк; повний комплект нагород – золото, срібло, бронза – у Павла Палюги; золото і бронзу виборола Соломія Красько. Такий самий здобуток у Анастасії Олексенчин (клуб «Тайкі») і у Романа Тирка (клуб «Шлях воїна»). Коштовну пару – срібло+ бронза – здобули Кирило Левицький та Владислав Медюк (клуб «Абсолют», Волсвин).


Солідний здобуток нагород у вихованців клубу «Сокіл»: Матвій Демчук – 2 золоті медалі і 1 бронза, Владислав Мартинюк – 2 золота, Матвій Сич і Давид Наумов – 1 золото і 1 срібло. По одній золотій і одній срібній медалі у скарбницю клубу «Сокіл» принесли дівчата – Ольга Байдюк, Дарина Сквалюк, Аліна Новосад, Юлія Зджанська.

Новини Прибужжя

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
665 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.