В “Ровеснику” пройшли змагання серед людей з інвалідністю

Дата: 30.08.2019

29-30 серпня, на базі оздоровчо-лікувального комплексу «Ровесник» відбулася ХХХІІ обласна Спартакіада Львівщини серед людей з інвалідністю. Позмагатися та поспілкуватися у «Ровесник» з’їхалося більше сотні спортсменів з різних міст та районів Львівської області.

Розпочалася обласна Спартакіада парадом учасників та урочистою церемонією підняття державного прапора України, яку провели переможниця всеукраїнських рекреативних змагань з боча Анна Шот та призер Всесвітніх літніх ігор Спеціальної Олімпіади-2019, яка відбувалася в Об’єднаних Арабських Еміратах Андрій Філін.


Учасників змагань вітали голова Львівської обласної асоціації ВО СОІУ Оксана Кіяновська, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Петро Жукровський, начальник відділу соціального захисту осіб з інвалідністю ЛОДА Юлія Мельнікова, головний спеціаліст управління фізичної культури та спорту ЛОДА Ольга Ведернікова, директор Львівського обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів України Галина Мисаковець, заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області Юрій Бобеляк, координатор Національної асамблеї інвалідів України у Львівській області Ярослав Грибальський, т.в.о. начальника Львівського регіонального центру «Інваспорт» Володимир Любіжанін, заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, заступник міського голови Червонограда Володимир Коваль та священник храму Св. Володимира Іван Біловус.

Організатори відзначили, що у шахтарській оздоровниці є всі умови для проведення даних змагань та змістовного дозвілля. За активну життєву позицію, розуміння і всебічну підтримку осіб з інвалідністю та реалізацією державної політики і сприяння їх фізичній та соціальній реабілітації «Почесною грамотою» Львівської обласної державної адміністрації та Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» було нагороджено директора ОЛК «Ровесник» ДП «Львіввугілля» Василя Карвацького.


Під час дводенних змагань кожен з учасників міг випробувати свої сили в шести видах спорту: шашки та шахи, настільний теніс, легка атлетика (біг 60 метрів, перегони на візках), більярд, боча та дартс, спробувати щось нове та повболівати за своїх друзів. Всі спортсмени мали можливість отримати максимум задоволення від Спартакіади та від перебування в «Ровеснику». Адже найголовніше, що після всіх змагань та нагороджень всі гарно і дружно між собою спілкувалися, і не важливо хто виграв, а хто програв.
Головним суддею обласної Спартакіади був Сергій Колосов.

Фото зі змагань можна переглянути у фейсбук ДП «Львіввугілля»


Прес-служба ДП «Львіввугілля»

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
675 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.