В Сокальському районі відкрили прикордонний пункт “Угнів”

Дата: 20.06.2017

Сьогодні, 20 червня, на ділянці Львівського прикордонного загону було офіційно відкрито новий відділ прикордонної служби «Угнів». Після семи років забуття прикордонну заставу в Угневі відновили і переобладнали у дванадцятий на Львівщині відділ прикордонної служби. Прикордонники запевняють, що у перспективі тут з’явиться новий пропускний пункт.

За словами начальника Львівського прикордонного загону підполковника Сергія Мельника, підготовка до відкриття нового відділу прикордонної служби 4 категорії в місті Угнів тривала близько року. Ще 10 років тому підрозділ функціонував як прикордонна застава, однак через деякий час її закрили і не експлуатували впродовж семи років. Минулоріч за ініціативи Західного регіонального управління ДПСУ на базі застави відкрили прикордонний пост, який підпорядковувався відділу прикордонної служби «Рава-Руська», а згодом прийняли рішення про відкриття місцевого прикордонного відділу. Оскільки приміщення довгий час пустувало, знадобилось чимало часу для приведення його у відповідність до державних норм.

У новому відділі прикордонної служби “Угнів” служить 49 військових. Сьогодні на охорону державного кордону, який на цій ділянці становить близько 20 км, вийшов перший наряд. Серед спецтехніки, яку передали працівникам підрозділу в Угневі, – автомобілі, квадроцикли, тепловізори, а також спеціальний мобільний комплекс для реєстрації громадян, які мають намір перетнути державний кордон.

До появи нового відділу в Угневі охороняти цю ділянку державного кордону було доволі складно, адже найближчі підрозділи – це відділ прикордонної служби “Белз”, розташований на відстані 15 км від Угнева, а також “Рава-Руська” (майже 20 км від місця дислокації відділу прикордонної служби “Угнів”). Саме тому прикордонні служби ініціювали відновлення підрозділу в цьому місті, а також роздумують над відкриттям 13-того на Львівщині відділу прикордонної служби у Варяжі та навіть будівництвом пропускного пункту через державний кордон в місті Угнів.

Начальник відділу «Угнів» Олександр Кордас запевнив, що відділ готовий до якісної роботи.

«Безпосередня підготовка тривала близько місяця. Ми привели все тут до нормального вигляду. Забезпечення хороше, є сполучення і створені всі необхідні умови для виконання завдань прикордонної служби. До того всі військовослужбовці проходили службу в інших прикордонних відділах», – зазначив Олександр Кордос.

Для дітей місцевої школи, які також були запрошені на свято, були представлені спецзасоби прикордонників. Крім цього, продемонстрували показові виступи кінологів з собаками.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.