В Сокалі можна оформити ID-картку та закордонний паспорт

Дата: 06.09.2019

Відтепер жителі Сокальського району зможуть оформити закордонний паспорт та внутрішній у форматі ID-картки у центрі надання адміністративних послуг Сокальської райдержадміністрації. Згідно з чинним законодавством, дану послугу, окрім Державної міграційної служби, можна замовити і в територіальних центрах.

Офіційний старт наданню нових адміністративних послуг у Сокальському ЦНАПі дали 3 вересня голова Сокальської районної ради Микола Пасько, керівник апарату Сокальської райдержадміністрації Віра Левандовська, начальник Сокальського районного відділу ГУ Державної міграційної служби Мар’яна Гресюк, працівники центру та місцеві ЗМІ.

Як розповіла адміністратор центру надання адмінпослуг Людмила Ковальчук, завдяки придбанню робочої станції для оформлення паспортів, в Сокальському ЦНАПі люди можуть отримати ID-картки або закордонні документи, які засвідчують особу. Всі процеси з видачі паспортів повністю автоматизовані, тож у громадян не виникне жодних труднощів, аби отримати необхідний документ максимально швидко і комфортно.

У 2019 році депутати Сокальської районної ради прийняли рішення і виділили із районного бюджету 34 тис 500 грн для придбання робочої станції для оформлення паспортів. «Завдяки новому обладнання спрощена процедура оформлення документів, які засвідчують особу. Загалом, за три роки роботи центру надання адміністративних послуг Сокальської райдержадміністрації, з районної бюджету було виділено 459 тис. 033 грн. За ці кошти було придбано різноманітне обладнання та програму продукцію. Хочу відзначити ініціативу, на той час голови Сокальської райдержадміністрації Андрія Дяченка, який багато зробив для забезпечення штату Сокальського ЦНАПу досвіченими спеціалістами. Можливість отримання паспорту через центр дозволить зробити цю послугу максимально доступною і зменшити часові витрати для жителів Сокальщини.» – наголошує Голова Сокальської районної ради Микола Пасько.

Приміщення ЦНАПу у Сокалі облаштовано таким чином, аби мінімізувати час обслуговування клієнтів та створити максимально комфортні умови для подання документів. На сьогодні там можна отримати 53 адміністративні послуги: державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно, юридичних та фізичних осіб, послуги соціального характеру, містобудування і архітектури, Держпродспоживслужби тощо.

Прийом громадян здійснюється протягом 5-ти робочих, без обідньої перерви, з 10.00 до 17.00 (окрім вихідних), у четвер – з 11.00 до 20.00, щоб відвідувачі могли прийти і в робочий час під час обіду і після роботи.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
675 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.