Відбулася нарада семінар із головами та секретарями рад Сокальщини

Дата: 26.01.2018

У четвер, 25 січня, у сесійній залі Сокальської районної ради відбулася нарада – семінар міських, селищного, сільських голів та секретарів Сокальського району. На порядку денному було п’ять питань.

Зокрема присутні заслухали начальника фінансового управління Сокальської РДА Галину Леонову про попередні підсумки виконання місцевих бюджетів за 2017 рік та основні завдання на 2018 рік.

Про створення віддалених робочих місць в м.Белзі та м.Великі Мости для надання консультативної допомоги потерпілим в наслідок нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань. По даному питанню доповідала Гузіч Оксана Григорівна – начальник Сокальського відділення управління виконавчої дирекції ФСС України у Львівській області.

По питанню “Про затвердження місцевих програм щодо надання одноразової грошової допомоги учасникам бойових дій АТО та сім’ям загиблих учасників АТО, доповідав Огінський Володимир Богданович – начальник управління соціального захисту населення Сокальської районної державної адміністрації.

З питанням “Аналіз роботи сільських, міських та селищних рад щодо призову на строкову військову службу та службу за контрактом за 2017 рік”. – Виступив Лисак Микола Вікторович – комісар Сокальського районного військового комісаріату.

Питання підготовки мікропроектів по Програмі проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку Львівської області на 2017-2020 роки озвучив голова Сокальської районної ради Микола Пасько. Він зауважив що найбільше проектів серед рад Сокальщини готує Жужелянська сільська рада – одинадцять проектів, які зазвичай стосуються капітального ремонту. Шість проектів подає Поторицька сільська рада, серед яких реконструкція вуличного освітлення у трьох селах ради.

-повідомляє Голос Сокальщини

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.