Представник Фонду держмайна зустрілася з мешканцями гуртожитків ПАТ “Укрзахідвуглебуд”.

Дата: 03.05.2017

03 квітня у сесійній залі Червоноградської міської ради відбулася така очікувана зустріч мешканців гуртожитків по вул. Стуса, 53 та вул. Богуна, 3, які перебувають на балансі ПАТ “Укрзахідвуглебуд” та першим заступником голови регіонального відділення Фонду держмайна у Львівській області Н. Горлач.
На зустрічі також був присутній перший заступник міського голови м. Червонограда Д. Балко та голова правління ПАТ “Укрзахідвуглебуд” С. Бесага.

Перший заступник голови регіонального відділення Фонду держмайна у Львівській області Наталія Горлач розповіла присутнім про те, що на сьогоднішній день весь пакет акцій 99.9% ПАТ “Укрзахідвуглебуд” перебуває у власності Фонду держмайна України, у його Львівському регіональному відділенні. Пані Горлач відразу заспокоїла присутніх, що гуртожиток ніхто продавати не буде, тому що діє мораторій на продаж гуртожитків, який продовжено до 2020 року.

“Рішення про передачу гуртожитків було прийнято ще у 2008 році і на сьогоднішній день дане рішення не відмінено. Проте варто зазначити, що вищезгадані гуртожитки входять до цілісного майнового комплексу ПАТ “Укрзахідвуглебуд” і є частиною Статутного капіталу підприємства. На сьогоднішній день ми готові передати гуртожитки безкоштовно, але як цілісний майновий комплекс з усіма активами і пасивами. На сьогоднішній день мешканці гуртожитку по вул. Стуса, 53 мають заборгованість за проживання в гуртожитку і повинні цей борг погасити. Але рішення про прийняття гуртожитку має прийняти міська рада. Яке рішення прийме – так і буде.

На сьогоднішній день не має жодних проблем, які б перешкоджали передачі даного гуртожитку. Як повідомляє Голова правління ПАТ “Укрзахідвуглебуд” Сергій Бесага на сьогоднішній день всі документи для передачі гуртожитку по вул. Стуса, 53 готові, залишилися окремі технічні питання, які будуть вирішені між підприємством та міською радою.”, – зазначила Перший заступник регіонального Фонду держмайна у Львівській області.

На запитання мешканців про махінації при оплаті за проживання в гуртожитку, які нібито здійснює керівництво підприємства, представник Фонду держмайна повідомила, що це питання зафіксовано протокольно і буде надано відповідь мешканцям письмово.

Безперечно, що рішення про передачу буде прийматися після робочих обговорень між представниками міської влади і ПАТ “Укрзахідвуглебуд”. Адже, як повідомила представник Фонду держмайна Н. Горлач, що гуртожитки передаються безкоштовно, проте борги, які існують перед комунальними підприємствами міської ради в ПАТ “Укрзахідвуглебуд”, мають бути прийняті на баланс цими підприємствами також, разом з гуртожитками. А мешканці мають погасити свій борг за проживання в гуртожитку перед ПАТ “Укрзахідвуглебуд”.

Тобто, проблема №1 – це врегулювання боргових питань.

Такий висновок з цієї зустрічі.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.