Влада області в незаконний спосіб хоче забрати землю від громад, – М. Нискогуз

Дата: 31.01.2018

“На сьогоднішній день, в області відбувається активний процес створення об’єднаних територіальних громад, але незважаючи на це, Львівська обласна рада в односторонньому порядку, без жодного погодження громад, здійснює оформлення права власності на земельні ділянки, які знаходяться в межах населених пунктів ОТГ. Ми гостро засуджуємо такі дії керівництва обласної ради, оскільки такі питання входять до компетенції місцевих рад, які повинні прийматися на сесії відповідних громад.” – зазначає у виступі в етері телеканалу “Перший Західний” Михайло Нискогуз.

“Для прикладу, у Великих Мостах є приміщення, які перебувають у комунальній власності обласної ради, і які, до речі, перебувають у жахливому стані. Замість того, щоб привести у належний стан дані приміщення, – Львівська обласна рада хоче взяти майже два гектара землі навколо них, щоб потім їх успішно виставити на приватизацію разом із землею. Такий підхід, я вважаю, звичайнісіньким дерибаном. Я пропоную альтернативу – передати дані  приміщення разом із землею в комунальну власність цих же територіальних громад, які зможуть ними ефективно розпоряджатись”.

Про це заявив 30 січня 2018 року в етері телеканалу “Перший Західний” депутат фракції ВО “Свобода” у Львівській обласній раді Михайло Нискогуз.

Також депутат зауважив, що народні обранці нарешті повинні зрозуміти, що продавати – це  не будувати. Якщо, для прикладу, обласна рада продасть ці приміщення разом із землею, то це абсолютно не вирішить соціальних проблем громади, а лише їх посилить. А такі “благі наміри” обласної влади – це окозамилювання і чергова можливість для збагачення місцевих олігархів.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
675 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.