Влада, яка керує Україною, не здатна захищати українські інтереси, – Анатолій Вітів

Дата: 09.11.2017

Влада привчила українців до того, що з національними інтересами України у світі ніхто не рахується. Україну намагаються публічно принижувати, диктувати умови, висувати претензії, втручаються у внутрішні справи. Вже стало правилом з боку сусідів пробувати вказувати, яку історію нам вчити, яких героїв шанувати, на якій мові розмовляти. Іноземні посадовці дозволяють собі приїжджати в Україну і поводитися так, наче в себе вдома. А деякі взагалі висловлюють територіальні претензії до України. Причому роблять це на нашій же землі. Про це заявив голова Волинської “Свободи”, депутат Волинської обласної ради Анатолій Вітів.

Ми стали жертвами міжнародної зради, коли підписали Будапештський меморандум і здали ядерну зброю в обмін на нікчемні папірці. Нам нав’язують зрадницькі Мінські угоди і пропонують забути про Крим. До нас ставляться не як до повноправного суб’єкта міжнародних відносин, із яким потрібно рахуватися і якого слід поважати, а як до країни-невдахи, напівколонії.

Але чому так відбувається? І хто несе за це відповідальність? Чому нас шантажує Угорщина законом про освіту? Чому Польща не визнає факту окупації українських земель і вимагає переписати нашу історію? Тому, що влада, яка керує Україною, не здатна захищати українські інтереси. Та й взагалі навіть не спроможна усвідомлювати їх. Адже вони чужі їй ментально і світоглядно.

Після Революції гідності в цьому плані нічого не змінилося. Хто сьогодні відповідає за зовнішню політику України? Президент України Петро Порошенко та Міністерство закордонних справ, яке очолює Павло Клімкін. Саме ці особи, а також правляча коаліція з Блоку Петра Порошенка та “Народного фронту” демонструють провал за провалом. Як у зовнішній, так і у внутрішній політиці.

Коли президент України хвалиться про успіхи української дипломатії, я хочу спитати: а де ці успіхи? Може, на його думку, успіхом є те, що українське МЗС не здатне дати адекватну відповідь на відверто антиукраїнські висловлювання угорців і поляків? Що всі дозволяють собі повчати, як нам треба жити і яку країну будувати? Що Україна не може захисти інтереси українців за кордоном? Що у Польщі нищать українські пам’ятники, проводять інтенсивну полонізацію українців за прикладом русифікації, а наша влада мовчить і бездіє? Чи, на думку Порошенка і Клімкіна, успіх полягає в тому, що нам публічно погрожують заблокувати шлях у Європу? І ще й звинувачують українську націю у геноциді.

Україна дійсно перебуває в непростому становищі. І винна в цьому правляча влада. Те, що з нами ніхто особливо не рахується, пояснюється просто: слабких і відсталих економічно, бідних і неспроможних відстоювати свої інтереси ніхто не поважає.

Справжня біда України в тому, що нею керують особи, яким байдужа доля української нації. В результаті ми живемо у найбіднішій країні Європи за доходами населення, хоча потенційно могли би входити у число найрозвинутіших держав світу.

Який висновок випливає з цього всього? Він простий: поки до влади в Україні не прийдуть націоналістичні патріотичні сили, українська нація перебуватиме у стані приниження, нереалізованого потенціалу та боротьби за виживання.

                                                      Анатолій Вітів, голова Волинської “Свободи”, депутат Волинської облради

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
631 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.