Виконавчий комітет погодив Акт прийому – передачі гуртожитку по вул. Стуса, 53 в комунальну власність міста

Дата: 22.06.2017

Сьогодні, 22 червня, на засіданні виконавчого комітету Червоноградської міської ради погодили Акт приймання-передачi гуртожитку ПрАТ “Укрзахiдвуглебуд” в м.Червоноградi по вул. В.Стуса,53 в комунальну власнiсть територiальної громади, повідомляє кореспондент “КРИСТИНОПІЛЬ.INFO”.

Як зазначив перший заступник міського голови м. Червоноград Дмитро Балко акт прийому-передачі підписаний усіма членами комісії, до якої увійшли представники ПрАТ “УЗВБ”, керівники комунальних підприємств міста, керівник КП ЛОР “ЧМБТІ” та перший заступник начальника регіонального відділення ФДМУ у Львівській області. Жодних зауважень до акту прийому-передачі зі сторони його підписантів не має.

“Даний проект рішення потрібно підтримати, щоб дозволити мешканцям даного гуртожитку реалізувати своє конституційне право на приватизацію житла”, – наголосив Дмитро Балко.

У свою чергу перший заступник начальника регіонального відділення ФДМУ у Львівській області Наталія Горлач зазначила, що 99.7 % акцій ПрАТ “УЗВБ” знаходиться у державній власності і рішення про передачу гуртожитка по вул. Стуса, 53  у власність територіальної громади м. Червонограда було прийнято ще у 2008 році.

“На сьогоднішній день всі необхідні документи для передачі гуртожитку підготовлені належним чином. І відповідно до ЗУ “Про забезпечення реалізації житлолвих прав мешканців гуртожитків” та ЗУ “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” гуртожиток передається як цілісний майновий комплекс разом з його активами та пасивами, що відображаються в Передавальному балансі відповідно до законодавства України”, – наголосила Наталія Горлач.

Також представник регіонального відділення ФДМУ повідомила присутніх членів виконкому, що залишкова вартість будівлі гуртожитку, який передається на баланс міста складає 8 648 078,68 гривень, що відноситься до активу, але водночас заборгованість підприємства перед комунальниками міста в результаті життєдіяльності даного гуртожитку складає 1 146 874,52 гривень, що відноситься до пасиву. Крім цього         Н. Горлач зауважила, що ПрАТ “УЗВБ” передає в комунальну власність міста 8 готельних кімнат на другому поверсі гуртожитку, які не заселені, загальною житловою площею 139.3 кв.м., якими міська рада зможе розпоряджатися на свій власний розсуд.

Міський голова Андрій Залівський зауважив, що сьогоднішнє рішення виконкому носить чисто технічний характер і його треба прийняти, що заспокоїти мешканців гуртожитку.

“Ми встановимо оціночну вартість цих вільних готельних кімнат в гуртожитку, і можливо виставимо їх на продаж на аукціоні, і виручені з нього кошти перекриють наші затрати”, – підкреслив Андрій Залівський.

На запитання членів виконкому чи є заборгованість мешканців гуртожитку за проживання перед             ПрАТ “УЗВБ”, в.о. голови правління ПрАТ “УЗВБ” Сергій Бесага підтвердив, що така заборгованість існує і складає понад 200 тис.грн.

Наступний крок тепер уже за депутатами Червоноградської міської ради, які будуть приймати уже остаточні рішення щодо прийому-передачі гуртожитку по вул. Стуса, 53 у комунальну власність міста.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.