Виконком підняв ціни на проїзд у маршрутках

Дата: 25.01.2018

25 січня 2018 року на засіданні виконавчого комітету розглядалось питання “Про встановлення тарифiв на проїзд в пасажирському транспортi загального користування на територiї Червоноградської мiської ради.” Обговорення цього проекту рішення тривало понад годину й з гучними суперечками.

Так, згідно оприлюдненого на сайті Червоноградської міської ради проекту рішення, членам виконачого комітету пропонувалось збільшити вартість проїзду на маршрутках № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а до 6 гривень.

На маршруті № 7 (ДО ГІРНИКА) – до 7 гривень;

 На маршрутах № 8, 9, 10, 11 (ДО СОСНІВКИ) – до 13 гривень.

 

Однак представникам перевізників не вдалось переконати членів виконкому в доцільності підняття тарифу до такого рівня.

Першу пропозицію до змін в проекті рішення вніс міський голова Червонограда Андрій Залівський, який запропонував підняти вартість проїзду у маршрутках по місту до 5 гривень, до Гірника – 6 гривень, до Соснівки – 12 гривень.

З критикою й зауваженнями щодо такої пропозиції виступив депутат обласної ради Михайло Нискогуз, який зауважив, що міська рада вже багато разів йшла на поступки перевізникам, а в відповідь отримувала ще більше порушень з боку автотранспортних підприємств.

Дуже багато мешканців міста скаржиться на порушення графіку руху маршруток. В деякі дні взагалі маршрутку можна й по 2-3 години чекати. Про якість обслуговування взагалі мовчу. Щодня виникають конфлікти по перевезенню пільговиків, постійно багато складнощів виникає у цьому питанні, – зауважив Михайло Юрійович

Також депутат запропонував перенести питання підвищення тарифів до того часу, поки перевізники не почнуть виконувати умови договорів.

Нехай спочатку їздять за графіком у чистих, справних маршрутках, з нормальним сервісом й без проблем для пільговиків і тільки тоді! Зауважу, тільки тоді! нехай просять нас про підняття тарифів, – звернувся до присутніх Михайло Нискогуз

За відповідну пропозицію проголосувало четверо членів виконкому. Однак й пропозицію міського голови не підтримала більшість, оскільки члени виконкому від ВО “СВОБОДА” відмовились підтримувати збільшення вартості проїзду.

Перевізники ж у свою чергу пригрозили червоноградцям від завтрашнього дня не виїхати на маршрути, в знак протесту! Андрій Іванович Залівський назвав цей крок шантажем, та пригрозив розірванням договорів.

Вирішальним у цьому питанні був голос представника САМОПОМОЧІ Тараса Баглая, який спочатку відмовився підтримувати підвищення тарифів, проте після кількох телефонних дзвінків вирішив проголосувати ЗА!

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
675 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.