Якщо влада Львова не зреагує на побиття атовців в ресторані «Старгород», то вони реагуватимуть у свій спосіб, – Руслан Кошулинський

Дата: 05.12.2017

Вимагаємо звернути увагу на системний прояв брутальної зневаги та грубих порушень громадянських прав в роботі ресторанно-розважального закладу «Старгород», що у місті Львові. З відповідним депутатським зверненням 5 грудня 2017 року під час сесії депутат від фракції ВО «Свобода» Руслан Кошулинський звернувся до начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Валерія Середи, начальника Управління СБУ у Львівській області Олександра Ткачука.

«Нещодавно, 2 грудня 2017 року, в ресторані-пивоварні «Старгород» відбулась ганебна для патріотичного Львова подія, що дуже швидко набрала гучного суспільного резонансу. Одразу аж десять охоронців цього трактиру напали і жорстко скрутили та довгий час насильно утримували двох воїнів АТО лиш за те, що вони просили адміністрацію закладу не вмикати в час війни російськомовну музику.

          Прибулі за викликом поліцейські закували бійців АТО в кайданки та доставили їх у Личаківський відділок поліції, де вояків відразу ж і відпустили за відсутністю у їхніх діях протиправного проступку.

            Виявилось, що подібна ситуація є штатною і характерною для «Старгорода», оскільки у такий спосіб адміністрація ресторану вирішує прохання не вмикати в час війни музику агресора.

            Не виключено, що вказані діяння адміністрації «Старгороду» можуть бути свідомо спрямовані певними силами на штучне провокування громадського конфлікту і розпалювання ворожнечі, в тому числі і шляхом відкритої пропаганди культури країни-агресора.

Українські бійці попередили: якщо влада Львова не зреагує на побиття атовців в ресторані «Старгород», то  вони реагуватимуть у свій спосіб.

            Просимо правоохоронні органи забезпечити перевірку викладених обставин щодо можливих антидержавницьких дій адміністрації ресторанно-розважального закладу  «Старгород»,  м. Львів, спрямованих на штучне провокування громадського конфлікту і розпалювання ворожнечі в суспільстві в тому числі і шляхом відкритої  пропаганди  культури країни-агресора та вжити належних заходів реагування», – зазначив Руслан Кошулинський.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
623 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.