З 1 липня пенсіонери на Львівщині платитимуть 50% вартості проїзду в автобусах

Дата: 21.06.2017

На Львівщині із 1 липня 2017 року збережуть безкоштовний проїзд на автобусних маршрутах для учасників бойових дій, а також для усіх категорій населення, хто має право на пільговий проїзд, відповідно до законодавства, а це – інваліди І і ІІ груп, діти-інваліди, діти з багатодітних сімей, ветерани органів МВС, прокуратури тощо. Тим часом пенсіонери зможуть отримувати 50-відсоткову знижку з оплати вартості проїзду. Про це у середу, 21 червня, повідомив виконувач обов’язків директора департаменту транспорту та зв’язку ЛОДА Роман Кокотайло.

Він підтвердив, що монетизацію пільг на проїзд на Львівщині, яку планували запустити із 1 липня, відкладають щонайменше до жовтня. Відтак спільно з перевізниками довелося шукати механізми збереження пільгових перевезень в області.

«Перевозити тих, хто захищає нашу Батьківщину, перевізники будуть безкоштовно, і при цьому не претендуватимуть на відшкодування за ці перевезення, це прояв нашої спільної соціальної відповідальності перед цими людьми», – зазначив Роман Кокотайло.

Тим часом, пенсіонери, а вони становлять понад 60% усіх пільговиків в області, не зможуть з 1 липня користуватися міжміськими автобусними маршрутами безкоштовно. Перевізники надаватимуть їм знижку у 50% від вартості проїзду.

«Ми досягнули компромісу з перевізниками. Це зроблено для того, щоб не зупиняти пільгові перевезення на території Львівської області повністю. За інших пільговиків перевізники отримають відшкодування з обласного бюджету, зараз ОДА вишукує додаткові кошти на це», – сказав він.

Він уточнив, що поки що перевізники отримали частину відшкодування за перевезення пільговиків у першому півріччі 2017 року – 4 млн грн із передбачених 10 млн грн.

Нагадаємо, у липні на Львівщині планували запустити експеримент із монетизації пільг на проїзд у громадському транспорті. З огляду на те, що з держбюджету досі не виділили суму, необхідну для надання з 1 липня 2017 року адресної допомоги пільговикам, за рахунок якої вони могли б оплачувати проїзд у транспорті, а грошей обласного бюджету для цього не вистачить, експеримент відклали щонайменше до жовтня 2017 року.

Не встигаєте читати все?

Щовечера надсилаємо вам на скриньку тільки найважливіші і найцікавіші новини дня. Це безкоштовно.

Дякуємо за вашу підписку!

Помилка! Повторіть спробу ще раз!

Коментарі

Анонси

Засідання виконавчого комітету Червоноградської міської ради
Дата і час: 10 січня о 10.00 год. Місце: Велика сесійна зала (4-й поверх) Червоноградської міської ради
30 січня – сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 30 січня, о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16
Відбудеться сесія Червоноградської міської ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: Червоноградська міська рада
Відбудеться Сесія Львівської обласної ради
Дата і час: 21 грудня о 10.00 Місце: м.Львів вул.Винниченка 16

Опитування

Яка ж має бути назва міста?
671 votes

Відео

Рекламний блок

Ми в Фейсбуці

Get more stuff like this
in your inbox

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.